isimizotokurtarma çekici hizmetleri

Konya Ticari Araç Çekici

7/24 Yol Yardım Hizmetleri

Konya ve bölgesinde Ticari Araç Çekici ihtiyacı olanlar için İşimiz Oto Kurtarma ve Çekici hizmetleri 7/24 profesyonel olarak hizmet verir. Firmamız Konya için alanında uzman ekibiyle 10 yıldan fazla zamandır Ticari Araç Çekici ve yol yardım hizmeti sunmaktadır. Araç tipi, kazalı veya kazasız olması farketmez her türlü aracın bulunduğu yerden kurtarılması, problemine uygun bir kurtarıcıya yüklenmesi, ve istediğiniz yere bırakılması süreci memnuniyetle sonuçlanması için her geçen gün kendimizi ve araç filomusu geliştiriyoruz. Eğitimli kurtarıcılarla, Ticari Araç Çekici ve diğer kurtarıcı ihtiyacı olan müşterilerimize anında çözüm üretiyor ve işinizi kolaylaştırıyoruz. Farklı bölgelerde bekleyen araçlarımızla, en kısa sürede bulunduğunuz yere ulaşıyor ve vakit kaybetmeksizin çekici ihtiyacınızı çözüyoruz. Her araçta olabileceği gibi sizde aracınızda sorun yaşamış olabilirsiniz böyle bir durumda Ticari Araç Çekici hizmetine ihtiyaç duyarsanız 05531906010 numaralı telefondan bizes ulaşabilirsiniz. 

Not: Konya Ticari Araç Çekici hizmetine ihtiyaç duyduğunuz aracın kazalı olması durumunda, yukarıda belirttiğimiz numaraya aracın ve bulunduğu yerin resmini gönderirseniz, daha sağlıklı ve net bilgi verebilmemizi kolaylaştırmış olursunuz. İyi günler dileriz.

3300+

Mutlu Müşteri

10+

Yıllık Hizmet

12

Araçlık Çekici Filomuz

İşimiz Konya ve Çevresine Hizmet!

İşimiz Oto Kurtarma, Konya Oto Çekici ihtiyaçlarınız için 10 yıllık tecrübe, 12+ araçlık geniş filosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Başta Konya ve bölgesindeki ilçeler olmakla birlikte, ülkemizdeki herhangi bir ile gitmek isteyen müşterilerimize de tekli veya katlı çekicilerimizle hizmet vermekteyiz.
Firmamız: Otomobil, Ticari ve Ağır Ticari vasıtaların yolda kalması veya kaza yapması durumunda, ihtiyaca uygun araç ve yardımcı ekipmanlarla gelerek, probleme uygun çözümler üretiyor. İşimiz Oto Kurtarma olarak, en öncelikli amacımız, herhangi bir şekilde yolda kalan ve yolu bizimle kesişenin, varmak istediği yere sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. İşimiz tüm Konya ve Çevresine hizmet! En yakın Konya oto çekici firması olarak ticari ve ağır ticari araçlar için kurtarıcı hizmetleri. Keşke olmasın ama, hayatta hepimiz zaman zaman talihsizlikler yaşarız, böyle bir sorunla karşılaşıp o yüzden bu sitedeyseniz, yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kazalı veya arıza yapmış araçlar, şarampol, uçurum tarzı yerlere düşen ağır vasıta, ticareti araç veya otomobiller için de özel tertibatlı kurtarma işlemlerimiz vardır. Kaza sonucu hizmet almak istiyorsanız lütfen aracınızın resmini çekip Whatsapp yoluyla bize ulaştırın ki ihtiyaca uygun araçlar ve tertibatlarla gelelim. İşimiz Konya Oto Kurtarma ekibi, sağlıklı günler diler.

Otomobil Çekici

Konya Ticari Araç Çekici, taksi türü otomobilleriniz için, eşsiz kurtarıcı çözümleri sunar. Bozulan veya kaza sonucu yolda kalan araçları kurtarıyoruz. Burada verilen fiyat ortalamadır, net fiyat için gitmek istediğiniz mesafe, aracın durumu, varsa kaza durumu gibi detaylara ihtiyacımız vardır.

Ticari Araç Çekici

İşimiz Ticari Araç Çekici ekibi olarak, ticari sınıfa giren araçlarınız için de kurtarma hizmeti vermekteyiz. Ticari aracınızla yolda kalmanız durumunda, İşimiz Ticari Araç Çekiciyı çekinmeden 7/24 arayabilirsiniz, arayebilesiniz ki sorunsuz bir şekilde çekilebilesiniz.

Ağır Vasıta Çekici

Firmamız normal oto ve ticari araçların yanısıra Ağır Vasıta grubu dediğimiz, kamyon, tır vb araçlar için de kurtarma ve çekici hizmeti vermektedir. Kaza yapmış, yan yatmış, çamura batmış Ağır Vasıtalarınız için profesyonel kurtarıcı hizmeti almak isterseniz bizi arayınız.

Profesyonel ve Güvenilir Yol Yardım

İşimiz Konya Oto Kurtarma ve Yol Yardım hizmetleri, Konya bölgesinde yaşayanlar veya bir şekilde yolu düşenler için profesyonel, güvenilir ve hızlı oto çekici ve oto kurtarma hizmeti vermektedir. Ticari, ağır ticari, kazalı veya arıza yapmış her türlü aracınız kurtarılır. Vinç ile kurtarma hizmetimiz de vardır. Herhangi bir şekilde Konya bölgesinde yolda kalanların en yakın oto çekici şirketi ararken firmamızı bulması kaçınılmazdır. 8 Farklı bölgede 12 araçla hizmet vermekteyiz. Konya Oto Çekici hizmetlerinde geride kalan 10 yıllık tecrübenin sonunda, her türlü oto kurtarma hizmetini sorunsuz bir şekilde yürütüyoruz. Konya çekici ve oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için 7/24 arayabilirsiniz.

 

Hemen ara veya Whatsapp'tan yaz!

Bulunduğunuz yere gelip aracınızı çekelim. Hemde en uygun fiyatlarla!